Mew Mew Power croatia
Dobrodošao na forum.Ako si se već registrirao loginiraj se i zabavi s nama pričajuči o Mew Mew Mačkicama!
Mew Mew Power croatia
Dobrodošao na forum.Ako si se već registrirao loginiraj se i zabavi s nama pričajuči o Mew Mew Mačkicama!
Mew Mew Power croatia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mew Mew Power croatia

Volite li Mew Mew Power?Pridružite se forumu!
 
Početna stranicaPočetna stranica  Ja sam.... Icon_portal  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Ja sam....

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Mew_Mint




Broj postova : 14
Naj Mew Mew : Ja sam.... Mint4
Registration date : 09.07.2009

Ja sam.... Empty
PostajNaslov: Ja sam....   Ja sam.... Emptyčet srp 09, 2009 3:25 pm

Bok. Ja sam Eva. Majina naj frendica. Idem s njom u razred. Ako me pitate zašto sam se učlanila odgovor nije zato što gledam Tokyo Mew Mew, već zato što je to forum moje naj frendice Maje. Nadam se da ću neke od epizoda pogledati na you tubeu. Radim to jest danas sam počela raditi prvu Mew Mew animaciju. Oprostite mi na svakoj pravopisnoj greški, jer mi se neda tako "precizno" pisati. Naj ljepša Mew Mew mi je Ichigo ali ne zovem se tako jer sam mislila da ime neću zapamtiti ali kao što vidite jesam. Ja sam.... 848975 Ja sam.... 32783 Već sam napisala jedan post u kojem sam se predstavila ali ne mogu ga naći a ako ga vi nađete nemojte se ljutiti. I to je sve što mogu reći o sebi.
[Vrh] Go down
Rina..Ichigo..Zoey..Maja
Admin
Admin
Rina..Ichigo..Zoey..Maja


Broj postova : 207
Lokacija : Pandora
Naj Mew Mew : Ja sam.... Reneem
Registration date : 17.01.2009

Lista likova
Miju Mijau kafić(Mew Mew Cafe):
Ja sam.... Left_bar_bleue1/1Ja sam.... Empty_bar_bleue  (1/1)

Ja sam.... Empty
PostajNaslov: Re: Ja sam....   Ja sam.... Emptyčet srp 09, 2009 3:27 pm

dobrodošla Evaa Very Happy
[Vrh] Go down
https://mewmewpower4ever.forumcroatian.com/
 
Ja sam....
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Mew Mew Power croatia :: Za goste :: Predstavite se-
Forum(o)Bir: